Nico şi Şumi încurcati de un rapidist!

* prin completarea adresei de email esti de acord sa-ti trimitem periodic informari cu privire la ofertele noastre si la articolele publicate pe site-ul 1923.ro

Astra nu a reuşit decât 1-1 cu Concordia Chiajna. După ce a fost condusă la pauză, cu 1-0. Golul egalizator al echipei lui Marius Şumudică a venit târziu. În minutul 85, după o lovitură de cap a lui Daniel Niculae. Nico a mai avut două ocazii bune pe care nu le-a fructificat. Cristi Săpunaru şi Alexandru Ioniţă au fost şi ei titulari la Astra. Interesant este că golul Chiajnei a fost marcat de Marian Cristescu. Cel care a adus şi victoria cu Dinamo şi care este un cunoscut rapidist şi fost jucător la Rapid 2. Finalul l-a transformat pe Cristi Bălgrădean în omul meciului.