Rapid

Martin O’Neill, prima reactie despre negocierile cu Rapid: „Stiu foarte bine fotbalul romanesc”

Martin O’Neill a oferit o prima reactie referitor la negocierile cu Rapid, stire despre care fanatik.ro a scris in premiera si pe care cam toata presa din Marea Britanie a preluat-o.

Daca fanatik.ro au fost primii care au scris despre negocierile dintre Dan Sucu si reprezentantii renumitului antrenor, cei de la iamsport.ro au fost primii care au obtinut, cu greu ce-i drept, o reactie din partea nord-irlandezului.

Acesta a confirmat subtil negocierile, dar a refuzat sa comenteze pe seama lor, deoarece nu el, ci reprezentantii sai sunt cei care au discutat cu Rapid.

„Nu aș dori să răspund la unele întrebări pentru că eu, personal, nu am avut o comunicare directă cu cei din România. Știu foarte multe despre fotbalul românesc, trecut și actual. La fel și despre jucătorii români”, a declarat Martin O’Neill pentru sursa citata.

Martin O’Neill ar reprezenta o adevarata lovitura pentru Rapid si pentru fotbalul romanesc in general, iar Dan Sucu a spus cat se poate de ferm ca Rapid va avea un antrenor „PUTERNIC SI TITRAT”.

E de asteptat ca prezentarea noului antrenor sa aiba loc dupa meciul cu FCSB din ultima etapa a actualului sezon de campionat.

1923.ro

Online inca din 2009, site-ul 1923.ro este de departe cel mai important site dedicat unei echipe fotbal din Romania.Cu un trafic lunar de peste 1 milion de vizitatori, 1923.ro este inca o dovada ca dragostea, creativitatea si disciplina aduc rezultate notabile si infrang toate obstacolele aparute in cale.Fondat de Dragos Leasa in 2009, site-ul 1923.ro functioneaza de peste 15 ani pe un principiu prin care si-a castigat milioane de admiratori: "Spune cu voce tare ceea ce simti si da posibilitatea si altora sa faca acelasi lucru".Va multumim ca sunteti alaturi de noi in aceasta calatorie minunata!

S-ar putea sa te intereseze

Back to top button

Avem nevoie de tine!

Te rog deblocheaza Ad Blockerul.