REZUMAT VIDEO | CS Mioveni – FC Rapid 1923 1-2

FC Rapid 1923 Balan

CS Mioveni – FC Rapid 1923 a fost ultimul meci amical din acest început de 2021. Nicolae Grigore a încercat să cristalizeze un prim unsprezece. El a folosit aproape aceeași echipă pe toată durata partidei, cu două excepții, Florică și Lazăr, care au intrat la pauză. Cum însă despre acest subiect am discutat pe larg, aici vă redăm doar rezumatul partidei de la Mioveni. În care rapidiștii au bătut cu 2-1, după ce au fost conduși cu 1-0 la pauză. Golurile au fost marcate de Hlistei din 11 metri și de Bălan. Trebuie punctat și că la 0-0 Andrei Drăghia a apărat o lovitură de la 11 metri.

Rezumat video CS Mioveni – FC Rapid 1923 1-2