Victory Cup

S-a tras țintarul la Victory Cup! Vezi în ce ordine vin adversarii 1923.ro

Nimeni nu știe încă în ce moment se va putea relua Victory Cup. Este o perioadă extrem de delicată din toate punctele de vedere. Însă viața merge înainte și trebuie să fim optimiști. De aceea, 1923.ro vă prezintă cum arată țintarul ligii 2B, acolo unde echipa noastră va juca în stagiunea 2020 – 2021. Componența v-am redat-o deja la începutul lunii aprilie. Acum, revenim un pic în prim plan cu desfășurarea competiției. Mai ales că vom avea cu totul și cu totul alți adversari comparativ cu sezonul trecut. Iar de play-off vom scăpa. Sunt 16 echipe, vom juca 30 de partie. Ca la începutul anilor 2000 în Liga 1. 🙂

Programul 1923.ro la Victory Cup

Acestea fiind spuse, iată care este ordinea primelor 15 meciuri pe care 1923.ro le va juca în ediția numărul 11 de la Victory Cup. Evident, cealaltă jumătate se va juca în aceeași ordine. Nu mai punem „acasă” și „deplasare”, din motive lesne de înțeles. Cel mai probabil, meciurile se vor juca tot la Smart Arena, în zona Lujerului. Rămâneți însă pe 1923.ro pentru detalii suplimentare legate de acest subiect!

 • ARMY V55
 • FC 1 Decembrie
 • Specialii
 • Eagles București
 • Aripile București
 • Under 40
 • Hornets
 • OSLM
 • Monday Friends
 • FC Dumbon
 • FC Solaris Plant
 • Wizards
 • RTC
 • Luceafărul
 • Boca Old Boys

Sezonul trecut, echipa noastră a promovat după ce a câștigat Liga 3A.

S-ar putea sa te intereseze

Back to top button

Avem nevoie de tine!

Te rog deblocheaza Ad Blockerul.