ACS Rapid FNG a primit o veste excelentă! Se joacă pe teren!

ACS Rapid FNG

Comisia de disciplina a A.M.F.B. a decis continuarea partidei dintre VK Soccer si ACS Rapid FNG.  De la scorul inscris pe tabela (3-3) in minutul 61. Atunci cand partida a fost intrerupta. Deci se vor disputa ultimele 29 de minute din etapa a 6-a la o ora si o data ce vor fi stabilite si comunicate ulterior, scrie pagina de Facebook a echipei sustinute de baietii de la T2. Ramaneti pe 1923.ro pentru a afla noile detalii despre aceasta partida.

Meciul ACS Rapid FNG intrerupt de bataia cu Peluza Sud

Reamintim ca jocul a fost intrerupt dupa ce 25 de membri ai Peluzei Sud steaua au intrat in incinta arenei si s-au batut cu cei de la T2. Victoriia a revenit, net, rapidistilor, insa arbitrul a decis, din motive de securitate, ca partida sa fie intrerupta. Comisia de Disciplina a luat, asadar, o decizie in interesul fotbalului!