Academia Rapid – AS Tricolor 4-0 / CSA Steaua inTEPata de Catalin Stan!

Rapid play-off

* prin completarea adresei de email esti de acord sa-ti trimitem periodic informari cu privire la ofertele noastre si la articolele publicate pe site-ul 1923.ro

FINAL / CSA Steaua – Dinamo 1-1!!! Stelistii au demonstrat cu prisosinta ca merita din plin inca un an in liga a 4-a! In acest moment clasamentul arata in felul urmator:

1. Academia Rapid 6 puncte

2. CSA Steaua 3 puncte

3. Dinamo 1 punct

4. Tricolor 1 punct

BRAVO CATALIN STAN!

Update / CSA Steaua reuseste egalarea, dupa ce Dinamo a ramas in 10 jucatori de camp! Mai sunt 25 de minute din meci!

Academia Rapid a inceput cu dreptul, asa cum de altfel era si de asteptat, ultimele hopuri pe care le mai are de trecut pana la baraj, invingand AS Tricolor cu scorul de 4-0.

D. Niculae 20, 55, I. Voicu 69 si Lădaru 90 au adus victoria giulestenilor.

In cealalta partida, la pauza, Steaua este condusa de Dinamo, prin golul marcat de fostul jucator al AFC RAPID, Catalin Stan.