3
99
Dan Alexa
Dan Alexa, meci incredibil

Dan Alexa are un ghinion teribil la Concordia Chiajna! Echipa sa a fost învinsă de Pandurii Târgu Jiu la capătul unui meci interzis cardiacilor! Oltenii au câştigat cu 3-2, dar desfăşurarea ostilităţilor a fost ireală. Ovidiu Herea, fostul decar de la Rapid, a deschis scorul repede pentru Chiajna şi nimic nu părea să anunţe ce se va întâmpla. După pauză gazdele au întors scorul. Concordia a egalat iar în minutul 90, în minutul 90+2 a ratat o ocazie imensă de 3-2, iar la ultima fază a meciului Pandurii a dat lovitura şi a învins 3-2. Fazele video le puteţi vedea aici. Noi avem mare încredere însă în Dan Alexa, că îşi va îndeplini obiectivul!