VIDEO EXCLUSIV / VK Soccer – AFC Rapid 1-8

* prin completarea adresei de email esti de acord sa-ti trimitem periodic informari cu privire la ofertele noastre si la articolele publicate pe site-ul 1923.ro

Echipa 1923.ro v-a obişnuit să vă prezinte filmări de la meciurile Rapidului de pe Giuleşti. De această dată am extins sfera de interes şi vă oferim toate golurile marcate sâmbătă, 29 octombrie, în meciul VK Soccer – AFC Rapid 1-8, jucat în Complexul Studenţesc Leu. Veţi vedea şi de pe rezumat de ce Andrei Dovleac a fost omul primei reprize. Şi de ce Narcis Ioniţă a fost omul responsabil cu finalul de meci. Rapid a ajuns la 22 de puncte în clasament, din opt meciuri. Adică şapte victorii şi un egal, 1-1 cu CS Dinamo. Golaverajul echipei lui Mihai Iosif este de 46-8! Vizionare plăcută!