Goooooooool! Tripla Narcis Ionita! Minutul 90.

Min. 87 – Tonea rateaza iar incredibil!

Min. 85 – Ionita dribleaza tot in careu, ii paseaza lui Tonea in fata portii, dar acesta rateaza!

Paznicii dau un gol… In minutul 73.

Tripla schimbare in minutul 72. Ies Berechet, Geambasu si Ursescu, intra Nemuc, Stoian si Dumitru

Standing ovation pentru Dovleac! Dupa trei goluri si un assist e schimbat cu Pila in minutul 70.

Goooooool Ionita din pasa lui Dovleac in minutul 67!

Dachin a intrat in locul lui Stancu!

Goooooool Dovleac!!!! Tripla in minutul 65!!!

Minutul 57 – Berechet trage peste!

Tonea intra in locul lui Barbalau

Incredibil! Numarul 10 de la Asalt arata semne imposibil de reprodus rapidistilor si vede rosu!

Gooooool Dovleac, minutul 51!

La pauza se schimba portarul la Rapid. Oprea in locul lui Dragne.

PAUZA / Rapid – Asalt 4-2, dupa 0-2! Au marcat Ionita, Dovleac, Berechet si Barbalau! Baietii joaca MINUNAT!!!!

Dragne – Boian, Ursescu, Costache, Geambasu – Ionita, Cocu, Stancu, Dovleac – Barbalau, Berechet.