Gură de oxigen pentru Marius Şumudică

marius şumudică
Marius Şumudică are Turcia la picioare

* prin completarea adresei de email esti de acord sa-ti trimitem periodic informari cu privire la ofertele noastre si la articolele publicate pe site-ul 1923.ro

În duelul rapidiştilor, Astra s-a impus pe terenul ASA Târgu Mureş. Cu 2-0. Pentru Marius Şumudică, antrenorul oaspeţilor, este a doua victorie în acest campionat. Pe banca gazdelor a stat Dan Alexa, omul care a promovat Rapid în Liga 1 în vară. Şi pe teren a fost inflaţie de jucători care au evoluat în trecut pentru Rapid. La Astra titulari au fost Săpunaru şi Teixeira, în timp ce la ASA din primul minut au jucat Zicu, Ciolacu, în timp ce Emil Dică a intrat la pauză. Golurile echipei lui Marius Şumudică au fost marcate de Denis Alibec şi Ionuţ Florea.