Doi fosti rapidisti au contribuit la o rasturnare de SENZATIE

* prin completarea adresei de email esti de acord sa-ti trimitem periodic informari cu privire la ofertele noastre si la articolele publicate pe site-ul 1923.ro

FC Brasov si UTA Batrana doamna, au oferit astazi meci spectaculos, cu o revenire de senzatie reusita de brasoveni la care au contribuit si doi fosti jucatori rapidisti. Aradenii au condus cu 2-1 pana in min 90+1, goluri inscrise de Curtuius in minutul 2 si Adrian Petre in min. 41, in timp ce pentru FC Brasov, marcase Sabrin Sburlea in minutul 4. Din minutul 90+1 insa a inceput spectacolul. Mai intai Stefan Grigorie a egalat din penalty in minutul 90+1, iar la ultima faza a meciului, Istrati a adus victoria Brasovului cu o lovitura de cap plasata in poarta UT-ei.