Ce meci! Alexa şi Zicu execută Dinamo!

zicu
zicu

* prin completarea adresei de email esti de acord sa-ti trimitem periodic informari cu privire la ofertele noastre si la articolele publicate pe site-ul 1923.ro

ASA Târgu Mureş obţine primele puncte în acest sezon. Pe toate trei, într-un meci pe propriul teren, cu Dinamo! Conduşi cu 1-0, jucătorii lui Dan Alexa s-au descătuşat! În bună măsură datorită lui Ianis Zicu! Acesta a marcat o dublă, iar mureşenii s-au impus cu 2-1. Ultimul gol a venit în minutul 87! Este de menţionat, că pe lângă Dan Alexa, antrenorul ASA, şi Ianis Zicu, fostul golgheter al Rapidului din sezonul 2006-2007, la ardeleni au mai evoluat şi alţi foşti rapidişti. Este vorba despre Vlad Morar, Andrei Ciolacu şi Emil Dică. Toţi trei intraţi în repriza secundă! Felicitări, băieţi! CLICK pentru video cu golurile lui Ianis Zicu.